Block Posty

Visit our blog

Test Mass Extreme + Biosterol + Somatodrol Mocny zestaw na mase mięśniową

99

Nowy

Mega Zestaw na Masę Mięśniową i Siłę 3Pak  tylko u nas w rewelacyjnej cenie 149------------

Nowość  na rynku!

-Legalny i całkowicie bezpieczny produkt pozwalający budować szybką i suchą masę mięśniową.

Więcej szczegółów

233 Przedmioty

128,70 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Na masę mięśniową Tak
Na siłę Tak
Na Rzeźbę Tak

Więcej informacji

Nowość  na rynku!

-Legalny i całkowicie bezpieczny produkt pozwalający budować szybką i suchą masę mięśniową.

- Jeden z silniejszych a zarazem najbezpieczniejszych produktów.

Test Extreme Mass to suplement dla sportowców, Jeśli chcesz wspomóc jej budowę, przygotuj się na

wzrost siły i masy mięśniowej. Takiej mocy jeszcze nie doświadczyłeś!

Wykazuje silne działanie anaboliczne, przyspieszając budowę muskulatury.

30 Kapsułek- Kuracja miesięczna.

Przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach można uzyskać

Do 7kg SUCHEJ masy mięśniowej w miesiąc!

Do 3kg tkanki tłuszczowej mniej w miesiąc!

Do 3x większe libido

-Lepsza witalność oraz poprawa jakości skóry

-Lepszy zarys mięśni

Test Extreme Mass to Nowa ULTRA ACTIVE FORMULA która wpływa na rozbudowę masy mięśniowej a także wyraźnie zwiększa poziom libido.

Test Extreme Mass jeden z innowacji, które weszły na polski rynek suplementacyjny.

.

 • NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA!

Jak działa Test Extreme Mass?

Test Extreme Mass jest suplementem diety, który pozwala zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową u mężczyzn.Szczególnym składnikiem jest formuła ULTRA ACTIVE FORMULA jej recepturą jest Ekstrakt Smilax Officinalis uznawany za naturalne Sterydy Anaboliczne  połączony z Panax ginseng C.A.Mey  oraz Lepidium meyenii Walp. połączone w odpowiednich proporcjach daje świetne rezultaty.Ta unikalna formuła odpowiada za zwiększenie poziomu Testosteronu i  przyśpiesza wzrost masy mięśniowej,regenerację organizmu po ciężkim wysiłku fizycznym, pozostałymi składnikami suplementu są:Prunus africana Hodc.f.kalkman zaw. 12,3 % beta-sitosterol-beta-sitosterol,Suchy standaryzowany ekstrakt z nasion soi zaw. 95 % fitosteroli (zaw.soję-fitosterole

Jak dawkować Test Extreme Mass?

Należy przyjmować 1 kapsułke dziennie do śniadania lub na 30 minut przed treningiem, popijając 200ml wody.

Czy Test Extreme Mass jest bezpieczny?

Suplement posiada legalne składniki i całkowicie bezpieczny.

*Z uwagi na zawartość  (Panax ginseng C.A. Mey.) osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe

powinny skonsultować spożycie suplementu diety z lekarzem lub farmaceutą.

Zbyt szybki wzrost masy mięśniowej

Należy zmniejszyć dawkowanie suplementu o połowę lub zrobić sobie tygodniową przerwę.

Somatodrol

SOMATODROL to najbardziej zaawansowana na rynku formuła sprawia, że Twoje ciało dostaje substancje, dzięki którym wytwarza więcej testosteronu i HGH – naturalnie i bez jakichkolwiek skutków ubocznych spowodowanych sterydami anabolicznymi.

Hormony te są niezbędne do przyrostu mięśni i prawidłowego spalania tłuszczu. W skrócie, formuła hormonalnych aktywatorów zawartych w suplemencie diety SOMATODROL pozwala Ci osiągnąć rozmiar, jaki zawsze chciałeś mieć, w tempie, które przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

SKŁADNIKI

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Opakowanie: 60 kapsułek

 • Składniki aktywne: w porcji
 • GRTH Factor: 700 mg
 • Beta-alanina: 400 mg
 • AAKG (Alfa ketoglutaran argininy): 300 mg
 • TST Factor: 208,22 mg
 • DAA (Kwas D-asparaginowy): 200 mg
 • Tlenek cynku: 8,22 mg
 • Fat Reduction Matrix: 173,58 mg
 • Pieprz Cayenne 4:1: 90 mg
 • Guarana: 46 mg
 • Kofeina bezwodna: 30 mg
 • Kwas nikotynowy: 6,06 mg
 • Witamina B6: 0,62 mg
 • Witamina B12: 0,9 mg

ZASTOSOWANIE

Somatodrol jest jednym z produktów serii Iridium Labs. Produkty te są dedykowane osobom, które chcą poprawić swoje wyniki, zbudować imponującą muskulaturę, rzeźbę, mieć więcej energii, zwiększyć wytrzymałość.

Hormony te są niezbędne do przyrostu mięśni i prawidłowego spalania tłuszczu. W skrócie, nasza formuła hormonalnych aktywatorów pozwala Ci osiągnąć rozmiar, jaki zawsze chciałeś mieć, w tempie, które przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

 • więcej masy mięśniowej
 • więcej energii
 • widoczne i zarysowane mięśnie
 • szybsze efekty

SOMATODROL – SUPLEMENT NA SIŁĘ i Masę

Somatodrol to suplement dla sportowców, który gwarantuje lepsze przyrosty muskulatury. Jeśli chcesz wspomóc jej budowę, przygotuj się na ekstremalny

wzrost siły i masy mięśniowej. Takiej mocy jeszcze nie doświadczyłeś!

Wykazuje silne działanie anaboliczne, przyspieszając budowę muskulatury.

Naturalnie stymuluje produkcję testosteronu i hormonu wzrostu (HGH).

Jest w 100% legalny.

Przyspiesza regenerację potreningową, pozwalając na szybszy powrót mięśni do formy.

Łagodzi napięcie mięśni oraz eliminuje bolesne skurcze.

Zwiększa efektywność zużywania energii, dzięki czemu możesz trenować jeszcze intensywniej.

Zapewnia wzrost testosteronu nawet do 30%.

Gwarantuje wzrost HGH nawet o 26%.

Tłumi działanie somatostatyny – hormonu blokującego wydzielanie hormonu wzrostu.

ZALECANA DZIENNA PORCJA

1-2 kapsułki dwa razy na dobę, popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci!

Biosterol

Biosterol ® jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, przeznaczonym do wspomagania diety sportowców. Dobór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany został na działanie zwiększające produkcję męskieho składnika oraz stymulację aktywności psychicznej, która umożliwia realizowanie wyczerpujących planów treningowych.

Saponiny są to związki pochodzenia roślinnego zbudowane z dwóch części: aglikonu - sapogeniny (sapogenol) i glikonu – sacharydu. Saponiny zmieniają strukturę błon komórkowych i tym samym nabłonków, czyniąc je bardziej przepuszczalnymi dla składników organicznych w tym spożywanych białek. Saponiny mają zdolność przyłączania się do cholesterolu, tworząc stosunkowo stabilne związki, aktywne farmakologicznie. Saponiny steroidowe to pochodne spirostanu lub furostanu. Powstają na układzie steranu z ugrupowaniem cyklicznym bocznym. Ugrupowanie boczne składa się z pierścienia 5-członowego i pierścienia 6-członowego. Oba pierścienie są połączone węglem spiro C-22. Saponiny steroidowe pochodne furostanu nie mają zamkniętego pierścienia F, lecz łańcuch alifatyczny. W zakresie właściwości syntezy wykorzystuje się sarsasapogeninę, diosgeninę, jamogeninę, smilageninę, tigogeninę, hekogeninę. Enzymy te przekształcają saponiny w związki pregnanowe (C-21) i androstanowe (C-19), będące substratami do syntezy męskiego składnika i androsteronu. Do celów syntezy najbardziej efektywne są saponiny o podwójnym wiązaniu między węglem C5 i C6. Degradacja metaboliczna łańcucha bocznego saponiny steroidowej (utlenienie, redukcja, dehydroksylacja, dehydratacja), doprowadza do powstania związku C-19. Dostarczanie tego typu prekursorów androgenów przy równocześnie znormalizowanej mikroflorze jelitowej może zwiększyć ilość produkowanej substancji męskiej nawet o 4 mg w ciągu doby. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. wolna substancja męska, nie związana z białkami. Właśnie ten wolny składnik zapewnia efekt metaboliczny. Dodatek fitosteroli oraz stymulatorów wydzielania insuliny (prekursory i aktywatory hydroksy-izoleucyny, czysta 4-hydroksy-izoleucyna) zawartych w ekstraktach z czarnuszki i kozieradki zapewnia dodatkowe pobudzenie przyrostów tkanki łącznej i tkanki mięśniowej. Zwiększone wydzielanie insuliny powoduje: pobudzenie syntezy glikogenu i białek, ułatwienie transportu poprzez błony komórkowe do wnętrza komórek – glukozy, aminokwasów, potasu i kwasów tłuszczowych, hamowanie nadmiernej glikogenolizy, zubażającej mięśnie w materiał energetyczny.

Do najbardziej popularnych roślin dostarczających saponin steroidowych należał buzdyganek ziemny. Od początku lat 70-tych rośliny tej używano do produkcji preparatów stymulujących metabolizm, a także drugo- i trzeciorzędowe cechy płciowe w tym popęd seksualny.

Rozwój fitochemii pozwolił coraz bliżej poznawać funkcje poszczególnych frakcji sterolowych, obecnie przy użyciu precyzyjnych metod ekstraktacji tworzone są suplementy zawierające te frakcje, które najbardziej odpowiadają potrzebom danej grupy docelowej. Współczesna suplementacja ewoluuje od ekstraktów opartych na jednej roślinie, której działanie znane jest z tradycji zielarstwa, do precyzyjnie dobranych związków i mieszanin ukierunkowanych na konkretne oddziaływanie fizjologiczne.

Biosterol ® należy do nowoczesnej grupy produktów. Prace nad składem i możliwościami preparatu podjęto w 2004 roku. Biosterol ® zawiera ekstrakty z 6 roślin, otrzymane w niezależnych procesach technologicznych. Potencjał anaboliczny środka jest większy niż w tradycyjnym ekstrakcie z buzdyganka ziemnego.

Składniki

Porcja: 1 kap.

Porcji w opakowaniu: 36

Opakowanie: 36 kap.

 • Składniki aktywne w 1 porcji
 • Saponiny 200 mg
 • fitosterole 66 mg
 • Alkaloidy steroidowe: 0,25 mg

Sposób użycia

1-2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol ® powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na właściwości stymulujące do aktywności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W przypadku stosowania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po różnych posiłkach.

Produkt jest suplementem diety. Produkt nie może być odpowiedzialny za diagnozowanie oraz leczenie jakichkolwiek chorób, dolegliwości sklasyfikowanych przez medycynę. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

*Niniejsze oświadczenie stwierdza, że nie ma gwarancji konkretnych rezultatów i rezultaty u każdej osoby mogą być różne! Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie powinny być interpretowane jako obietnica lub gwarancja. Produkty mogą wykazywać wspomagające, korzystne funkcje działania organizmu, a efekty użytkowania produktu są wynikiem indywidualnych predyspozycji organizmu

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Test Mass Extreme + Biosterol + Somatodrol Mocny zestaw na mase mięśniową

Test Mass Extreme + Biosterol + Somatodrol Mocny zestaw na mase mięśniową

Mega Zestaw na Masę Mięśniową i Siłę 3Pak  tylko u nas w rewelacyjnej cenie 149------------

Nowość  na rynku!

-Legalny i całkowicie bezpieczny produkt pozwalający budować szybką i suchą masę mięśniową.

Napisz opinię

Produkty powiązane