Block Posty

Visit our blog

Sale! SarmDDrolon 30 kapsułek Mega mocny Zobacz większe

SarmDDrolon 30 kapsułek Mega mocny

Nowy

Skład preparatu jest uznawany za naturalny Steryd Anaboliczny.

SarmDDrolon® dedykowany jest sportowcom dyscyplin siłowych, siłowo-wytrzymałościowych i wytrzymałościowych.

Więcej szczegółów

134 Przedmioty

63,89 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Na masę mięśniową Tak
Na siłę Tak
Na Rzeźbę Tak

Więcej informacji

Skład preparatu oparty jest na smilax officinalis zawierającym stigmasterol, pollinastanol, sitosterol, smilageninę, parillinę i sarsapogninę oraz szereg saponin steroidowych w tym sarsaponinę, smilasaponinę, sarsaparillozyd, glikozyd sitosterolowy. Zawiera wysokie stężenie hormonów męskich androgenów, które imitują działanie testosteronu 17ß-hydroksy-4-androsten-3-on oraz Dehydroepiandrosteronu 1-ketosteroidu wytwarzanego w strefie siatkowatej (zona reticularis) kory nadnerczy cortex glandulae suprarenalis. Dzięki imitacji Dehydroepiandrosteronu preparatowi przypisuje się działanie zwiększające retencję azotu w organizmie oraz nasilające procesy syntezy białek czego efektem jest zwiększony anabolizm organizmu. Zawarty w preparacie beta-sitosterol, uznawany za najlepszy fitosterol z naziemnych części roślin wzmaga rozmnażanie limfocytów T, zwiększa wydzielanie IL-2 i gamma interferonu oraz wzmacnia działalność komórek NK, co podnosi skuteczność odpowiedzi immunologicznej. SarmDDrolon® zawiera bogaty zestaw witamin w tym A, C, D, B oraz polisacharydów i aminokwasów jak również pierwiastki uznawane za kluczowe w rozwoju masy mięśniowej i wydolności organizmu, w tym cynk, żelazo, mangan, sód, krzem, miedź, jod i siarkę. Preparat wykorzystywany przez sportowców nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Polecany jest też osobom w wieku dojrzałym ze względu na działanie przeciwutleniające, hipoglikemiczne i hipotensyjne opóźniające procesy starzenia. Posiada właściwości afrodyzyjne.

Wskazania:

Dyscypliny anaerobowe ukierunkowane na poprawę masy, siły i wytrzymałości mięśniowej. Preparat polecany jest również osobom odczuwającym obniżoną witalność, wyczerpanie fizyczne i psychiczne.

*Z uwagi na zawartość  (Panax ginseng C.A. Mey.) osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe

powinny skonsultować spożycie suplementu diety z lekarzem lub farmaceutą.

Dawkowanie:

Zalecana porcja to 1 kapsułka dziennie,  przed treningiem 1 kapsułkę

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Działania niepożądane:

Nie zaleca się stosowania preparatu w czasie ciąży i w okresie karmienia.

Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas stosowania preparatu.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w sposób niedostępny dla dzieci.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

SarmDDrolon 30 kapsułek Mega mocny

SarmDDrolon 30 kapsułek Mega mocny

Skład preparatu jest uznawany za naturalny Steryd Anaboliczny.

SarmDDrolon® dedykowany jest sportowcom dyscyplin siłowych, siłowo-wytrzymałościowych i wytrzymałościowych.

Napisz opinię

Produkty powiązane